Antalya Saç Ekim Merkezi

Saç Ekimi Öncesi Sonrası

Saç ekimi öncesi sonrası neler yapılmalı? Ekimin başarısı için önerilere mutlaka uymalısınız. Başınızın ön bölgelerinde, elinize tarak alıp özellikle taramak istediğiniz, özendiğiniz taraflar oluyor mu? Pek çok kişiye bu soruyu yöneltsek, genelde “evet” cevabını alırız.

Saç ekimi öncesi yapılacaklar

Saç ekimi öncesi sonrası neler yapılmalı?Saçlarınızın ön tarafları, insanların gözünde daha dikkat çeker. Bu tip durumlarda saçları hep sağa, sola, geriye doğru tararız. Ya da bazı sprey, jöle gibi araçları da kullanarak kendimize göre şekiller vermek isteriz. Fakat unuttuğumuz yada dikkat etmediğiniz nokta ise şurasıdır. Bazı iç hastalıklar, dengesiz ve sağlıksız beslenme, düzenli spor yapmama ve bu sürecin ilerlemesi sonucu, vücudunuz saç bölgelerinizin uzaması için gerekli olan enerjiyi bulamamaktadır. Yani kırılmalar ve dökülmeler oluşmaktadır. Bu durum mevsimsel açıdan bakarsak, az yada çok dökülmeler olacak şekilde değişkenlikler oluşturacağını söyleyebiliriz.

Saç ekimi öncesi sonrası neler yapılmaktadır?

İlk olarak hastanın saç dökülmesi seviyesine göre tedavi yöntemi bulunmaktadır. Tedavi yöntemi bulunduktan sonra, bir ya da birkaç seanstan oluşan ekim çalışmaları başlatılmaktadır. Saçların yeniden dökülme ihtimalinin zayıf olacağı şekilde tedaviyi tamamlama garantisi hastaya sunulmaktadır. Saç köklerinin alınması ve uygun alanlara ekilmesinde herhangi bir doku kaybı yaşanmaması için dikkatli olmak gerekir. Fiyat bakımından sizlerin lehine olacak tarzda ilanlar vererek, pek steril olmayacak mekanlarda uygun rakamlara ve genelde deneyimsiz personel ile bu tarz saç ekim işlemleri yaptıran kişilerden alınacak sonuç belki hayal kırıklığı olacaktır.

Daha gür ve canlı saçlara kavuşmak istiyorsanız, geçmişte yaptığı çalışmaları, herhangi bir aksiliğin oluşması durumunda, müdahalenin anında yapılacağı donanımlı ameliyat odalarının varlığını, sizleri ne gibi sonuçların beklediğini bilgisayar ortamında inceleyerek hedefi 12’den vurabilmeniz için şirketimize sizleri davet etmek, çalışmalarımızı göstermek ve size çay ikram etmek istiyoruz. Sevdiklerinize güzel ve tam istediğiniz gibi görünmek sizlerin de hakkıdır.

Hair MED ile Antalya’da tatil tadında tedavi!

Ağrısız tedavi yöntemi FUE tekniğini kullanan Hair MED yılların tecrübesi ile yanınızda. Saç ekimi yaptırmak isteyenler için önerilerimiz var. Farklı tarihler için farklı ekonomik teklifler için bize ulaşın!