Antalya Saç Ekim Merkezi

Kötü kaş ekiminin düzeltilmesi

Kötü kaş ekiminin düzeltilmesi

Kötü kaş ekiminin düzeltilmesi mümkün müdür? Ekimi kötü olan bölgeye yakılma işlemi uygulanır. Aynı bölgeye kaş ekimi yeniden yapılmaktadır. Bunun dışında sorunun başka bir çözüm yolu yoktur.

Kadınlar için kaşların önemi

Kötü kaş ekiminin düzeltilmesi mümkün müdür?
Kötü kaş ekiminin düzeltilmesi

Her kadın için güzellik oldukça önemlidir. Güzelliğin bir parçası olarak da kaşlar oldukça büyük önem taşımaktadır. Kadınların bir çoğu saç rengine uyumlu olması için kaşlarını boyatma ihtiyacı duymaktadır. Ancak, çeşitli kimyasal maddeler içeren boyalar zamanla kaş köklerinde incelmelere neden olmaktadır. Zamanla kaş dökülmelerine neden olmaktadır. Kaş bakımı saç bakımı kadar özel isteyen bir olaydır. Kaşları güçlendirmek için aktarlarda ve eczanelerde çeşitli ürünler yer almaktadır. Ancak bunlar tamamen geçicidir. Asıl kalıcı yöntem ise kaş ekimidir.

Kötü kaş ekiminin düzeltilmesi mümkün müdür?

İşin ehli kişileri ve uygunsuz ortamlarda yapılan kaş ekimi kötü sonuçlar doğurabilmektedir. Bu yüzden kötü ekilen kaşları düzelmenin en ekonomik yöntemi cımbızla kötü çıkan yerleri almaktır. Bu işlem ayrıca makasla da yapılabilmektedir. Yani cımbız ile kaşları düzeltmek her ne kadar ekonomik olsa da oldukça fazla zahmet gerektiren bir çözüm yoludur. İkinci bir yöntem olarak da epilasyon yaptırmaktır.

Lazer ve iğne epilasyonu ile kötü kaş ekimi yapılmış bölge köklerinden yakılarak temizlenir ve yeniden kaş ekimi yapılmaktadır. Kısaca bütün bu kötü sonuçlar ile karşılaşmamak için mutlaka kaş ekimi yaptırılacak olan merkezin oldukça iyi araştırılması gerekmektedir.

Sadece maddi olarak düşünülmemesi gerektiği kaş ekimi yaptıracak olan kişiler tarafından bilinmesi gerekmektedir. Kaş ekim merkezi araştırırken mutlaka çok dikkatli olunması gerekmekte olup, her saç ekenin kaş ekebileceği yanılgısına düşmemesi gerekmektedir.

Antalya’da Hair MED Tedavi Merkezi

Kaş ektirmenin yanı sıra saç, sakal, bıyık ve kirpik ekimi de yapan Hair MED yıllardır sektöre hizmet veriyor.

Profesyonel saç ekimi ve diğer tadavileri olmak isteyener. Bizi arayın!