Kötü kaş ekiminin düzeltilmesi

Bayanlar için kaşların önemi ve kötü kaş ekiminin düzeltilmesi

Her kadın için güzellik oldukça önemlidir. Güzelliğin bir parçası olarak da kaşlar oldukça büyük önem taşımaktadır. Güzel görülmek için şekil verilen kaşlar bilinçsiz şekilde alındığında seyrelmeler olması kaçınılmazdır. Birçok kadın saç rengine uyumlu olması için kaşlarını boyatma ihtiyacı duymaktadır. Çeşitli kimyasal maddeler içeren boyalar zamanla kaş köklerinde incelmelere ve zamanla kaş dökülmelerine neden olur. Kaş bakımı saç bakımı kadar özel isteyen bir olaydır. Kaşları güçlendirmek için aktarlarda ve eczanelerde çeşitli ürünler yer almaktadır. Ancak bunlar tamamen geçicidir. Asıl kalıcı yöntem ise kaş ekimidir.

Kötü kaş ekimi düzeltilmesi mümkün müdür?

İşin ehli kişileri ve uygunsuz ortamlarda yapılan kaş ekimi kötü sonuçlar doğurabilmektedir. Kötü ekilmiş olan kaşları düzeltmek tabii ki de mümkün olmaktadır. Kötü ekilen kaşları düzelmenin en ekonomik yöntemi cımbızla kötü çıkan yerleri almak ve makasla uzayan yerleri kesmektir. Cımbızla kaşları düzeltmek her ne kadar ekonomik olsa da oldukça fazla zahmet gerektiren bir çözüm yoludur. İkinci bir yöntem olarak da epilasyon yaptırmaktır. Lazer ve iğne epilasyonu ile kötü kaş ekimi yapılmış bölge köklerinden yakılarak temizlenir ve yeniden kaş ekimi yapılır. Diğer ve en doğru yöntem ise Fue ile alınarak tamamen kökler yakılır ve istenilen kaş modeline göre yeniden ekilmektedir. İşte bütün bu kötü sonuçlar ile karşılaşmamak için mutlaka kaş ekimi yaptırılacak olan merkezin oldukça iyi araştırılması gerekmektedir.

Sadece maddi olarak düşünülmemesi gerektiği kaş ekimi yaptıracak olan kişiler tarafından bilinmesi gerekmektedir. Kötü ekilmiş kaç ekimi sonuçlarında çok komik duruma düşülebilmesi kaçınılmaz olmaktadır. Kaş ekim merkezi araştırırken mutlaka çok dikkatli olunması gerekmekte olup, her saç ekenin kaş ekebileceği yanılgısına düşmemesi gerekmektedir.